Performers:
René Kekely (moderator), Josef Maršálek, Michaela Kuklová, Tereza Bebarová, Alex Mynářová, Petra Hapková, Anna Julie Slováčková, Klára Samková, Jiří Kajínek, Lucie Bílá, Marie Tomsová (more)Performers
Jan Přeučil
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Muž v pozadí (1995) (series)
Four Murders Are Enough, Darling (1970)
Bára Munzarová
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Operace Silver A (2007) (TV movie)
Stairway to Power (2023) (series)
Aneta Krejčíková
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Murder in Polná (2016) (TV movie)
Volga (2023) (series)
Jana Švandová
Czechoslovakia
Best movies:
I'm Jumping Over Puddles Again (1970)
Brakýři (1983) (TV movie)
Lenin, Lord and Mother (1990)
Petr Havlíček
Czech Republic
Lukáš Kovanda
Czechoslovakia
Roman Štolpa
Czechoslovakia
Best movies:
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (TV movie)
Gambit (2000) (TV movie)
Vůně vanilky (2001) (TV movie)
Yvetta Blanarovičová
Czechoslovakia
Best movies:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Go Back to Your Grave! (1989)
Travis (1996) (TV movie)
Sabina Laurinová
Czechoslovakia
Best movies:
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Galileo (2007) (theatrical recording)
Lyžař v parném létě (1984) (TV movie)
Marta Jandová
Czechoslovakia
Best movies:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Jiří Mádl
Czechoslovakia
Best movies:
Bet on Friendship (2021)
Colette (2013)
Waking Up Yesterday (2012)
Andrea Pomeje
Czechoslovakia
Best movies:
Into the Darkness (2023) (TV movie)
Shadows of Death (2022) (TV movie)
Alpha Code (2020)
Ondřej Havelka
Czechoslovakia
Best movies:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Lucie Borhyová
Czechoslovakia
Best movies:
Jiří Krampol
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Signum Laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Aleš Cibulka
Czechoslovakia
Iva Pazderková
Czechoslovakia
Best movies:
Tři holky jako květ (2014) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Tři sestry (2010) (theatrical recording)
Daniel Krejčík
Czech Republic
Best movies:
The Same Sky (2017) (series)
A Pilot Tale (2018) (TV movie)
Kam motýli nelétají (2022)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Czechoslovakia
Best movies:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Zakázaný člověk (2009) (TV movie)
Natálie Grossová
Czech Republic
Best movies:
Pepa (2018)
Lonely Together (2024)
Stáří není pro sraby (2022)