Performers:
Tereza Kostková (moderator), Adéla Gondíková (moderator), Aleš Cibulka (moderator), Vasil Fridrich (moderator), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková, Mirai Navrátil (more)Performers
Iva Pazderková
Czechoslovakia
Best movies:
Tři holky jako květ (2014) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Tři sestry (2010) (theatrical recording)
Ivo Jahelka
Czechoslovakia
Best movies:
Nejlepší trapasy (2013) (series)
Bastardi 2 (2011)
Roman Zach
Czechoslovakia
Best movies:
Methanol (2018) (TV movie)
Srdce temnoty (2013) (theatrical recording)
Anthropoid (2016)
Vendula Pizingerová
Czechoslovakia
Sabina Laurinová
Czechoslovakia
Best movies:
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Galileo (2007) (theatrical recording)
Lyžař v parném létě (1984) (TV movie)
Jan Budař
Czechoslovakia
Best movies:
Stavrogin je ďábel (2005) (theatrical recording)
Burning Bush (2013) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Helena Vondráčková
Czechoslovakia
Best movies:
The Tale of John and Mary (1980)
The Incredibly Sad Princess (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Jan Jiráň
Czechoslovakia
Best movies:
Praha stověžatá (2016) (theatrical recording)
Sebevrah (1989) (theatrical recording)
Vraždy a něžnosti (1999) (TV movie)
Lenka Vlasáková
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Udělení milosti se zamítá (2002) (TV movie)
Lea (1996)
Pavel Nový
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
I Enjoy the World with You (1982)
Vanda Hybnerová
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Pražská 5 (1988)
Volga (2023) (series)
Jan Šťastný
Czechoslovakia
Best movies:
Muž v pozadí (1995) (series)
Brouk v hlavě (2020) (theatrical recording)
Sekal Has to Die (1998)
Roman Vojtek
Czechoslovakia
Best movies:
Volga (2023) (series)
Babylon (2002) (theatrical recording)
Devatenáct klavírů (2008) (TV movie)
Dana Batulková
Czechoslovakia
Best movies:
Záhadná paní Savageová (1997) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Trampoty pana Humbla (1997) (TV movie)
Lukáš Hejlík
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Polski film (2012)
Diary of a Modern Dad (2021)
Marek Ztracený
Czechoslovakia
Best movies:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concert)
Ilona Csáková
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Marie Rottrová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Marek Taclík
Czechoslovakia
Best movies:
Dukla 61 (2018) (TV movie)
Brouk v hlavě (2002) (TV movie)
Operace Silver A (2007) (TV movie)
Radim Uzel
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
10 Rules for Winning Her Heart (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (TV movie)
Nejlepší trapasy (2013) (series)