Třetí patro
Directed by:
Karel SmyczekScreenplay:
Ivo PelantCinematography:
Kristian HynekComposer:
Zdeněk JohnCast:
Lukáš Vaculík, Jaromíra Mílová, František Němec, Blanka Bohdanová, Markéta Fišerová, Josef Somr, Jiří Langmajer, Jan Potměšil, Jan Antonín Duchoslav, Ljuba Krbová, Alice Chrtková, Jiří Hálek (more)Cast
Marek Tomažič
Best series:
Třetí patro (1985) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Petr Šimák
Best series:
Třetí patro (1985) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Rostislav Kuba
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Růžena Rudnická
Czechoslovakia
Best series:
The Ambulance (1984) (series)
Třetí patro (1985) (series)
Dynastie Nováků (1982) (series)
Petr Skarke
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Jana Vaňková
Czechoslovakia
Best series:
Moje kone vrané (1980) (series)
Země úsměvů a snů (1970) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Jana Radojčičová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Miroslava Vydrová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Třetí patro (1985) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Zdeněk Dušek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
World under Head (2017) (series)
Josef A. Stehlík
Austria-Hungary
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Třetí patro (1985) (series)
Lucie Juřičková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Viktor Král
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Třetí patro (1985) (series)
Michal Dlouhý
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
David Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Kukačky (2021) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Igor Chaun
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Josef Vokračka
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Třetí patro (1985) (series)
Daniel Landa
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jiří Matějka
Best series:
Třetí patro (1985) (series)
Andrea Sedláčková
Czechoslovakia
Best series:
Třetí patro (1985) (series)
Dobrá čtvrť (2005) (series)
Renáta Hudrlíková
Best series:
Třetí patro (1985) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)