Family / Drama
Czech Republic,
(2010–2011), 70 h 1 min
(Length: 53–65 min)
Episodes(72)
-
Poslední kapka (S06E01)
-
Tohle není konec! (S06E02)
-
Doktor na kukačku (S06E03)
-
Hoří! (S06E04)
-
Špendlíky se zlatými hlavičkami (S06E05)
-
Prožeňte to šejkrem (S06E06)
-
Patřím jenom sobě (S06E07)
-
Alice 18 (S06E08)
-
Slavnostní otevření (S06E09)
-
Zrádkyně (S06E10)
-
Holka pitomá (S06E11)
-
Že by geny? (S06E12)
-
Na férovku (S06E13)
-
Pozor na tlak (S06E14)
-
Převoz nedoporučuji (S06E15)
-
Visí to ve vzduchu (S06E16)
-
Zapomeň (S06E17)
-
Fotka v kapse (S06E18)
-
Dnes večer netančím (S06E19)
-
Sex neznamená tečku (S06E20)
-
Zkouška Hofmanem (S06E21)
-
Jedna chyba za druhou (S06E22)
-
Bonbon za statečnost (S06E23)
-
Sundej si plavky (S06E24)
-
Las Kamenice (S06E25)
-
Operační múza (S06E26)
-
Šupiny nech doma (S06E27)
-
Říkej mi brácho (S06E28)
-
Dva v jednom (S06E29)
-
Průvan v hlavě (S06E30)
Cast
Josef Širhal
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Milan Slepička
Czechoslovakia
Best series:
The Adventures of the Bee Teddies (1984) (series)
1864 (2014) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Bára Štěpánová
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Miloslav Študent
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Redakce (2004) (series)
Otta Tesař
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Atentát (2015) (series)
Horákovi (2006) (series)
Daniel Tůma
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Mammon (2015) (series)
World under Head (2017) (series)
Lukáš Vacek
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Tereza Vítů
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Labyrint (2015) (series)
Specialisté (2017) (series)
Vlasta Žehrová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Oběti (1999) (series)
Lenka Zahradnická
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Justice (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Miluše Bittnerová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Pavel Kolban
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Arrowsmith (1997) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Ondřej Novák
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Genius (2017) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Kateřina Pindejová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Czech Century (2013) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Kamila Špráchalová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Jiří Štědroň
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Muž, který nesmí zemřít (1976) (series)
Teresa Trnková
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Petr Vágner
Czechoslovakia
Best series:
Dune (2000) (series)
The Lens (2014) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Lucie Černíková
Czechoslovakia
Best series:
Méďové na cestách (2013) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Miroslav Dvořák
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Pizza Boy (2015) (series)
Specialisté (2017) (series)