Cinematography:
Pavel Šindelář, Saša Rašilov ml., Michael Gahut, Jan Plesník, Jindřich Novotný (more)Composer:
Luboš FišerCast:
Jaroslava Kretschmerová, Laďka Kozderková, Zdena Herfortová, Václav Svoboda, Zdeněk Junák, Oldřich Navrátil, Josef Karlík, Marie Beránková, Jiří Krampol, Eva Vidlařová, Arnošt Goldflam (more)Episodes(41)
-
Dopis (S12E01)
-
Zloděj (S12E02)
-
Angličanka (S12E03)
-
Kaskadér (S12E04)
-
Námluvy (S12E05)
-
Nekňuba (S12E06)
-
Střelci (S12E07)
-
Banální příběh (S12E08)
-
Těžký výběr (S12E09)
-
Chlap na ženění (S12E10)
-
Šípková Růženka (S12E11)
-
Psohlavci (S12E12)
-
Druhý domov (S12E13)
-
Babička je naše (S12E14)
-
Žárlivec (S12E15)
-
Tož tak (S12E16)
-
Střevíčky (S12E17)
-
Spolužáci (S12E18)
-
Báseň (S12E19)
-
Botulin (S12E20)
-
Slivovice (S12E21)
-
Balkon (S12E22)
-
Klíče (S12E23)
-
Stopárka (S12E24)
-
Prekvapenie (S12E25)
-
Medulienky (S12E26)
-
Příhoda s cizinkou (S12E27)
-
Pomlázka (S12E28)
-
Celkem obyčejná lázeňská historka (S12E29)
-
Výtah (S12E30)
Cast
Romana Kvapilíková-Julinová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Labyrint (2015) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jiří Štěpnička
UK
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Jiří Langmajer
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Jiří Sovák
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Jarmila Švehlová
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Václav Sloup
Czechoslovakia
Best series:
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Jaroslav Mareš
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Zdeněk Dítě
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Gagman (1987) (series)
Josef Mixa
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Lidé na křižovatce (1970) (series)
Ve znamení Merkura (1978) (series)
Lída Roubíková
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Zuzana Šavrdová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Lékárníkových holka (1996) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)
Milan Stehlík
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Karel Augusta
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Václav Kotva
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Václav Vydra nejml.
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Helga Čočková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
František Němec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Dana Horčicová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Martin Růžek
Austria-Hungary
Best series:
Fairy-tale at Krkonose Mountains (1974) (series) - narrator
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)