Directed by:
Ján Novák, Zdeněk Gawlik, Robert Bílý, Jana Počtová, Václav Kučera, Radka Lokajová (more)Cast:
Petr Hapka, Jana Hlaváčová, Markéta Zinnerová, Vladimír Dlouhý, Milena Steinmasslová, Ludvík Ráža, Luděk Munzar, Jan Rejžek, Karel Černoch, Jiří Menzel, Michal Pavlata, Vladimír Drha, Jan Kačer (more)Episodes(12)
-
Umanutec (S10E01)
-
Máš-li kam, leť výš (S10E02)
-
Tak to byl Zahajda (S10E03)
-
Nakloněná rovina Karla Hály (S10E04)
-
Portrét krásné Dámy (S10E05)
-
Ilínek (S10E06)
-
Ryba života (S10E07)
-
Ecce homo Šebánek (S10E08)
-
S otevřeným hledím (S10E09)
-
Plachý milovník (S10E10)
-
Královna z Valašska (S10E11)
-
Strejda Čtvrtek (S10E12)
Cast
Miloš Forman
Czechoslovakia
Věra Křesadlová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Odsúdené (2009) (series)
Svatby v Benátkách (2014) (series)
Jana Boušková
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Taťjana Medvecká
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
MOST! (2019) (series)
Radovan Lukavský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Petr Kostka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Svatopluk Beneš
Austria-Hungary
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Jiří Suchý
Czechoslovakia
Best series:
Grandsupertingltangl (1969) (series)
Stopy života (2013) (series)
Lubomír Lipský st.
Czechoslovakia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Václav Postránecký
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Olga Walló
Czechoslovakia
Petra Špalková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Kristýna Frejová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
In Treatment (2011) (series)
Chlap (2022) (series)
Táňa Fischerová
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Konec velkých prázdnin (1996) (series)
Stopy života (2013) (series)
Ladislav Frej ml.
Czechoslovakia
Best series:
Přešlapy (2009) (series)
Stopy života (2013) (series)
Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (series)
Věra Galatíková (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Ladislav Frej st.
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Jiří Chalupa
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Pihulka a Kaňka (1984) (series)
Zdeněk Karel Slabý
Czechoslovakia
Karel Weinlich
Czechoslovakia