Czech Republic,
(2022–2023), 27 h
(Length: 45 min)
Episodes(36)
-
Únos (S07E01)
-
Najdu tě (S07E02)
-
Touha (S07E03)
-
Malinková (S07E04)
-
Baťůžkáři (S07E05)
-
Zlato vandalů (S07E06)
-
Z nebeských výšin (S07E07)
-
Světlana (S07E08)
-
Skythové (S07E09)
-
Taxi (S07E10)
-
Lhostejnost (S07E11)
-
Kus těla (S07E12)
-
Hodinový manžel (S07E13)
-
Přiznání (S07E14)
-
Slušný život (S07E15)
-
Poslední splátka (S07E16)
-
Oko zákona (S07E17)
-
Věčný život 1 (S07E18)
-
Věčný život 2 (S07E19)
-
Zatáčka (S07E20)
-
V pasti (S07E21)
-
Kyselina (S07E22)
-
Smrt u soudu (S07E23)
-
Boží mlýny 1 (S07E24)
-
Boží mlýny 2 (S07E25)
-
Sen o štěstí (S07E26)
-
Mrazivý případ (S07E27)
-
Zachraň se, kdo můžeš (S07E28)
-
Vydána napospas smrti (S07E29)
-
Mimořádná událost (S07E30)
Cast
Eliáš Jeřábek
Best series:
Bananas (2023) (series)
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Andrea Marečková
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Petr Kuryltso
Ukraine
Best series:
The Defeated (2020) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Specialisté (2017) (series)
Samuel Toman
Czech Republic
Best series:
Five Years (2022) (series)
The King of Sumava (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Mikuláš Matoušek
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Šéfka (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Roman Zach
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Michaela Mišková
Czechoslovakia
Best series:
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Specialisté (2017) (series)
Radek Valenta
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Sever (2019) (series)
The Manor House (2014) (series)
Meda Marienková
Czech Republic
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Good News (2022) (series)
Daniela Voráčková
Best series:
Charité (2017) (series)
Hořký svět (2022) (series)
Případy mimořádné Marty (2022) (series)
Myroslava Derepa
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Roman Zotov-Mikshin
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Jiří Klem
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Jaroslav Tomáš
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Duch (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Jelena Juklová
Czechoslovakia
Best series:
Rédl (2018) (series)
Iveta (2022) (series)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (series)
Viktor Dvořák
Czechoslovakia
Best series:
Suspicion (2022) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Czech Century (2013) (series)
Pavlína Balner
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Pizza Boy (2015) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Petr Bucháček
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Duch (2022) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Lukáš Příkazký
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Patrik Holubář
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Božena (2021) (series)