Seasons(10) / Episodes(90)
-
Baron (2000) - 5 episodes
-
Advokat (2000) - 10 episodes
-
Krakh Antibiotika (2001) - 8 episodes
-
Arestant (2003) - 7 episodes
-
Oper (2003) - 5 episodes
-
Zhurnalist (2003) - 7 episodes
-
Peredel (2005) - 12 episodes
-
Terminal (2006) - 12 episodes
-
Gollandskiy Passazh (2006) - 12 episodes
-
Rasplata (2007) - 12 episodes
Cast
Vladimir Seleznyov
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Anna Samokhina
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Blok
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Sergey Vlasov
Soviet Union
Best series:
Admiral (2009) (series)
Farca (2015) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Aleksey Osipov
Soviet Union
Best series:
Бандитский Петербург (2000) (series)
Flint (2012) (series)
Bednaja Nasťa (2003) (series)
Влад Фурман
Soviet Union
Best series:
Бандитский Петербург (2000) (series)
Konstantin Shelestun
Soviet Union
Aleksandr Sayutalin
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Sergey Lysov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Bělaja gvardija (2012) (series)
Aleksey Shevchenko
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Fyodor Dostoevsky (2011) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Boris Khvoshnyanskiy
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Andrey Sharkov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Brežněv (2005) (series)
Igor Nikolaev
Soviet Union
Best series:
Catherine the Great (2015) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Марк Гаврилов
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Игорь Головин
Soviet Union
Best series:
Ekaterina (2014) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Jurij Ovsjanko
Soviet Union
Best series:
Бандитский Петербург (2000) (series)
Lidiya Dorotenko
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Dmitriy Sutyrin
Soviet Union
Best series:
Admiral (2009) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Igor Ivanov
Soviet Union
Best series:
Jesenin (2005) (series)
Ekaterina (2014) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Dmitriy Barkov
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
The Eagle (2004) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)