Directed by:
Jaroslav FuitCinematography:
Viktor SmutnýCast:
Ivana Chýlková, Jaromír Dulava, Naďa Konvalinková, Iva Janžurová, Anna Kameníková, Jan Cina, Marian Labuda, Bohumil Klepl, Marek Taclík, Tomáš Magnusek (more)Episodes(8)
-
Navěky spolu (E01)
-
Tolerantní jako blázen (E02)
-
Cizí žena v naší posteli (E03)
-
V plné nahotě (E04)
-
(Ne)věrně tvá (E05)
-
Nic pro slabé žaludky (E06)
-
Krev mé krve (E07)
-
Hlavně ne dárky (E08)
Cast
Ivana Chýlková
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Jaromír Dulava
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Saturnin (1994) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Naďa Konvalinková
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Iva Janžurová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Arabela (1980) (series)
Anna Kameníková
Czech Republic
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Labyrint (2015) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Marian Labuda
Slovak state
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (series)
Sedem statočných budíkov (1975) (series)
Bohumil Klepl
Soviet Union
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Marek Taclík
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
The Line (2017) (series)
Tomáš Magnusek
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Stopy života (2013) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Vanda Károlyi
Czechoslovakia
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
Petr Kocourek
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
The Manor House (2014) (series)
Dana Marková
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Five Years (2022) (series)
Jitka Asterová
Czechoslovakia
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Jan Krafka
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Pan Tau (1971) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Natálie Drabiščáková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
Michaela Tomešová
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
In Treatment (2011) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Michal Suchánek
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Pavel Řezníček
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Petr Janda
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Bylo nás šest (1986) (series)
Horákovi (2006) (series)
V.I.P. vraždy (2016) (series)