Performers
Václav Postránecký
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Jiřina Bohdalová
Czechoslovakia
Best movies:
Dům na nebesích (1984) (theatrical recording)
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Pohádky pod sněhem (1985)
Vladimír Dvořák
Czechoslovakia
Best movies:
The Cassandra Cat (1963)
Malí medvědáři (1957)
Focus, Please! (1956)
Iva Janžurová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Ikaros' Fall (1977) (TV movie)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Felix Holzmann
Czechoslovakia
Oldřich Kaiser
Czechoslovakia
Best movies:
U Tlučhořů (2010) (theatrical recording)
Rozčarovaní (1982) (TV movie)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Jiří Lábus
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
U Tlučhořů (2010) (theatrical recording)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Karel Šíp
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Waiter, Scarper! (1980)
Homolka and Pocketbook (1972)
Jaroslav Uhlíř
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Koncert Petry Janů (1987) (concert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (theatrical recording)
Ivan Mládek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Blockbuster (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Jiří Wimmer
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Miloslav Šimek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert) - moderator
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Krampol
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Signum Laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Uršula Kluková
German Empire
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (TV movie)
Miroslav Donutil
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2000) (theatrical recording)
Cosy Dens (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (theatrical recording)
Bolek Polívka
Czechoslovakia
Best movies:
Cosy Dens (1999)
The Elementary School (1991)
Major Case Squad (2014) (series)
Jaroslava Hanušová
Czechoslovakia
Best movies:
Requiem for a Maiden (1991)
Oběti (1999) (series)
Some Secrets (2002)
Jiří Lír
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
The Cremator (1968)
Laďka Kozderková
Czechoslovakia
Best movies:
Love Between the Raindrops (1979)
Hubert the Smart Boy (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (TV movie)
Josef Větrovec
Czechoslovakia
Best movies:
The Stolen Airship (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV movie)